Katharinenthal | kohvik – restoran – terrass

Uudised

EFTERKLANG

EFTERKLANG (DK) Kadrioru lossi Lilleaias

Postitati

Nädal tagasi avas Angeelika Kang Tallinnas oma teise kohviku ja restorani Katharinenthal. Luigetiigi ääres, Kadrioru lossi Lilleaia vahetus läheduses asuv kohvik laieneb 10. juuli õhtuks üle pargi ning pakub Angeelika Kangi poolt hoole ja armastusega valmistatud hõrke ja värskeid prantsuspäraseid quiche ja makroone, pirukaid ja kooke kolmapäeval Lilleaias Taani bändi Efterklangi kontserdi kuulajatele. Kohvik koos suurepärase šampanjaterrassiga tiigi ääres jääb avatuks ka peale kontserdi lõppu, et mõnus suveõhtu hea söögi ja muusikaga võiks jätkuda.

http://musiccase.ee/2013/07/angeelika-kangi-uus-kadrioru-kohvik-katharinenthal-on-avatud-kohvik-pakub-horke-ampse-efterklangi-kontserdil/

Armastatud Taani orkestraalne folk-elektroonika ansambel Efterklang esineb 10. juulil Kadrioru lossi Lilleaias!

Täpsem info: https://www.facebook.com/events/483986891670592/

Bänd külastab suvist Tallinna oma värskeima albumi “Piramida” (2012) esitlustuuri raames. Efterklang esines Tallinnas viimati aastal 2010 ja Eesti publikul on nende südames eriline koht: “Seda õhtut Von Krahli baaris jääme me alati mäletama – lava oli pisike ja klubi oli pungil inimesi, kes olid nii rõõmsad ja tähelepanelikud. Sel õhtul tundsime tõelist joovastust muusika ühendavast jõust. Iga kord kui oleme Tallinnasse tulnud, armume sellesse linna ja sealsetesse inimestesse. Oleme bändiga siiralt rõõmsad, et saame tagasi tulla!” kommenteerib Efterklangi basskitarrist Rasmus Stolberg.

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis hinnaga 25€ ja 30€, esimesed 100 piletit hinnaga 15€!

Ajakava:

Kontserdi ajakava:
Kolmapäeval, 10. juulil Kadrioru lossi Lilleaias (Weizenbergi 37)
19:00 – avame uksed publikule
20:00 – 20:30 Odd Hugo
21:00 – 22:30 Efterklang

lisainfo: www.musiccase.ee

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis hinnaga 25€ ja 30€. Kontserdil on müügil Efterklang ja Odd Hugo plaadid, arveldamine sularahas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


2 × = four

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>